Start biegu

golancz3.jpg
golancz1.jpg
golancz2.jpg

FanDRUK

Do grona naszych partnerów dołączyła firma FanDRUK z Gołańczy co przyjęliśmy z zadowoleniem, że rodzime firmy wspierają nas w organizacji biegu !!!
Super, że jesteście z nami !!!️

Oferta firmy jest bardzo bogata
Firma FanDRUK działa na rynku od 1996 roku jest jedną z firm dostarczających usługi dla B2B w dziedzinach: szycia, reklamy, druku oraz opakowań. W wyniku przekształceń spowodowanych dynamicznym rozwojem w roku 2016 zawiązano spółkę FanDRUK Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, skupiającą wszystkie działy firmy.
Dział FanPACK skupia się na produkcji opakowań kartonowych z tektury litej i falistej oraz z tworzyw sztucznych i folii.
Dział FanSEWING zapewnia obszerny i rozległy zakres usług w dziedzinie szycia przemysłowego. Zawsze są otwarci na Państwa indywidualne życzenia i szczególne potrzeby.
Dział FanPRINTING posiada wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę w zakresie różnych technologii druku: offset, sitodruk, termosublimacja, tampodruk, feleksografia, druk cyfrowy
Dział FanADVERTISING to wyjątkowe wzory i indywidualnie zaprojektowane prezenty. Doświadczenie, wiedza i szeroka gama możliwości pozwalają na znalezienie rozwiązania, nie zawsze oczywistego!
Wspólnie ze specjalistami z ich grupy oferują wspaniałe efekty końcowe, wykraczające poza zwykłe oznakowania gadżetów reklamowych.
W jednym miejscu skupiono kilka technik nadruku co pozwala nam realizować nawet najbardziej wyszukane i niestandardowe pomysły.
Zapraszamy !!!

Projekt i wykonanie ITSpec.pl